-.png

Головне меню

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

akademik

квест заставка

bibl new

Великий гуманіст!

photo 2021 12 01 13 19 11  photo 2021 12 01 13 19 24 
 photo 2021 12 01 13 19 30  photo 2021 12 01 13 19 35

Шкільна бібліотека разом із учнями 10 — Б класу підготували літературну вітальню «Великий гуманіст», присвячену 200-річчю Федора Михайловича Достоєвського.
17 листопада у читальній залі бібліотеки ведучі вечора Краснощок Альона та Бєлінський Данило познайомили однокласників з біографією великого письменника, бібліотекарки – розповіли про творчий шлях та найбільш значущі твори всесвітньо відомого класика.
Гостем зустрічі став викладач літератури — Уколов Євгеній Юрійович. З цікавістю слухали учні розповідь викладача про його особисте розуміння психологічних романів «Злочин та кара», «Ідіот». А цитата з роману «Ідіот» була прочитана Євгенієм Юрійовичем настільки артистично, що неодмінно захотілося відкрити сторінки цього найвідомішого твору.
Особливе місце у своїй розповіді Євгеній Юрійович приділив світовій славі Достоєвського, який і досі вважається одним із найбільш читаних письменників.
Для багатьох учнів ім’я та творчість Ф. М. Достоєвського стали справжнім відкриттям.

Літературний салон «Перше кохання. Перші почуття»

   Сьогодні, 21.04.2021, ми з учнями 9-х класів говорили про таємницю, над якою людство замислюється тисячоліттями — про кохання! Про це прекрасне почуття!
   Усім у світі відома історія кохання Ромео і Джульєтти. Ці образи нам відомі завдяки талановитому перу геніального драматурга 17-го століття Вільяма Шекспіра. У ці дні, у квітні місяці, ми відзначаємо день народження цього легендарного англійського поета.
   Також поговорили про чудову повість-феєрію Олександра Гріна «Пурпурові вітрила». Адже це не просто гарна казка. Це символ віри: щоб мрія здійснилася, потрібно вірити всім серцем, наперекір усьому.
   І звичайно ж, не могли не поговорити про зворушливе перше кохання героїв Романа і Юлі, радянських підлітків, яких називають «Радянські Ромео і Джульєтта» у творі Галини Щербакової «Вам и не снилось».
  І на завершення заходу ми порекомендували до прочитання твори про саме світле почуття, і в свою чергу учні поділилися літературними історіями про кохання, які вже прочитали.
 1

«Закружилась листва золотая»

изображение viber 2020-10-06 16-16-21 

 Отговорила роща золотая
Березовым, веселым языком,
И журавли, печально пролетая,
Уж не жалеют больше ни о ком.
С. Есенин

5 октября в читальном зале библиотеки прошел литературный вечер «Закружилась листва золотая» посвященный 125-летию со дня рождения поэта Сергея Есенина.

Подробнее: «Закружилась листва золотая»

Вечір у літературному кафе

изображение viber 2020-10-19 17-32-00 

 «Осінь-маляр із палітрою пишною


тихо в небі кружляє,


осипає красою розкішною»


Максим Рильський

«Торкнись краси природи серцем» саме під такою назвою 16 жовтня пройшов в бібліотеці вечір поезії. Учасниками вечора стали учні 6Б класу, педагоги, бібліотекарі.

Подробнее: Вечір у літературному кафе

«Ах, война, что ты сделала подлая…»

 Слайд1-min 7 мая в 10Б классе прошел поэтический вечер, посвященый Дню Победы. Библиотекари подготовили сценарий и виртуальную выставку поэтических сборников «Стихи, рожденные войной». Ребята выбрали для декламации стихотворения Булата Окуджавы, Евгения Симонова, Александра Твардовского, Ольги Берггольц. Великолепно были прочитаны стихотворения Владимира Высоцкого «Он не вернулся из боя» (читал Станислав Поточный) и «На братских могилах не ставят кресты» (читал Андрей Кузнецов). 

Подробнее: «Ах, война, что ты сделала подлая…»

To Top