-.png

Главное меню

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

akademik

квест заставка

Всеволод Нестайко – один з найвідоміших дитячих авторів в Україні.

 Нестайко  Письменник Всеволод Нестайко – один з найвідоміших дитячих авторів в Україні. Колеги Нестайка називають його «добрим янголом української літератури».
Мабуть всі ви читали книжки із циклу «Дивовижні пригоди у лісовій школі». На сторінках цих книжок живуть казкові тварини, які зовсім як справжні діти ходять в свою казкову, школу; тут же зустрічаються і гості з інших планет і дракон і багато інших фантастичних персонажів і подій. У казковій Країні Сонячних Зайчиків, зі знаменитої трилогії, ростуть казкові сади, де цукеркові дерева двічі на рік, на радість юних читачів, приносять свої солодкі плоди, а в Замку Чарівних Казок живуть добрі персонажі всіх на світі казок.

А весела, дотепна трилогія «Тореадори з Васюківки», де головні герої стають тореадорами, ловлять іноземних шпигунів, підкорюють Київ, відвідують безлюдний острів поблизу Васюківки разом з Робінзоном Кукурузо, внесена до Особливого Почесного списку Г. Х. Андерсена як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.
Книги В. Нестайка перекладено двадцятьма мовами світу, в тому числі англійською, німецькою, французькою, іспанською, російською, арабською, бенгалі, угорською, румунською, болгарською, словацькою та іншими.
За творами Всеволода Нестайка знімалися фільми, що завоювали міжнародні нагороди. Телефільм «Тореадори з Васюківки» одержав на міжнародному фестивалі в Мюнхені Гран-прі (1968), на Міжнародному фестивалі в Алегзандрії (Австралія) — головну премію (1969). Кінофільм «Одиниця з обманом» премійовано на Всесоюзному кінофестивалі у Києві (1984) та відзначено спеціальним призом на кінофестивалі у Габрово (Болгарія, 1985).

Шановні батьки, згадайте дитинство та прочитайте книги
Всеволода Нестайка разом зі своїми дітьми!
 одиниця Ця книга Всеволода Нестайка саме для дітей, які в школі не тільки отримують знання — а це головне завдання школи, а ще вчаться в школі дружити. Веселі і сумні, спортивні та «чахленькіе», добрі і не дуже, хлопчики і дівчатка. А ще ця книга для батьків. Якщо ви ще не знайомі з цією книгою — читайте самі та разом з дітьми Тут ви побачите, як треба ставитися до різних ситуацій, в які потрапляють наші діти.
 Якщо ви читали повість «Одиниця «з обманом», то, мабуть, пам'ятаєте четвертий «Б», про який його класний керівник Ліна Митрофанівна говорила: «Мій четвертий «Б» неможливий!.. Мій четвертий «Б» — найкращий!.. Мій четвертий «Б» доведе мене до інфаркту!.. Мій четвертий «Б» тільки й тримає мене на світі!..» Але там, де є четвертий «Б», неодмінно мусить бути і четвертий «А». Бо де ж це чувано, щоб клас «Б» у школі був, а класу «А» не було. І ця повість — про четвертий «А». з хвостиком 
 талисман  детективы  окуляри

У фантастичній повісті «Чарівні окуляри» розповідається про веселі пригоди київських школярів. А «Неймовірні детективи» — це звичайні київські школярі, які ніколи не думали, що їм доведеться розплутувати загадкові злочини. Проте хіба можна лишатися осторонь, коли поруч коїться неймовірне? А ще, коли в розслідуваннях беруть участь такі креативні капітани міліції. «Чарівний талісман» це повість про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. Про непрості стосунки дітей з дорослими, та уміння героїв знаходити вихід зі складних ситуацій.

 загадка клоуна  У цьому пригодницькому романі розповідається про київське шкільне життя вчорашнього сільського хлопчика Стьопи Наливайка, про його друзів із 6-Б та про його фантастичні мандри в минуле і майбутнє за допомогою старшого друга Чака, старого клоуна і чаклуна. Разом зі Стьопою ви побачите Київ і киян у різні історичні епохи, починаючи від часів Ярослава Мудрого і закінчуючи ХХ століттям.
To Top