Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

«Я – веб-майстер»

15 квітня учні 7-8-х класів завітали в бібліотечно-інформаційний центр на медіа урок «Я – веб-майстер»!
   Школярі вчилися створювати медіапродукти. Вони дізналися як правильно робити знімки та відео, як працювати з текстовим редактором і які існують основні методи та джерела пошуку інформації.
   Також учні отримали домашнє завдання: спробувати створити свій власний медіапродукт — буктрейлер на улюблену книгу. Кращі ролики будуть приймати участь у шкільному конкурсі «Майстер буктрейлеру».
1   6
скрин   скрин1

60 років з дня першого польоту людини в космос!

До 60-річчя першого польоту людини в космос бібліотекарі запросили 5-класників на історичну подорож «Сын Земли и звёзд»»!
   Школярі ознайомились з життєвими сторінками першого космонавта Юрія Олексійовича Гагаріна, дізнались цікаві факти про підготовку до польоту, подивились відео про запуск космічного корабля «Восток-1». Учні із зацікавленням відповідали на питання «космічної» вікторини.
6   5
1   2

Вчимося створювати буктрейлер!

Учні 5-х класів 9 квітня відвідали майстер-клас по створенню буктрейлерів, який провела для них бібліотекар шкільного бібліотечно- інформаційно центру Олена Олександрівна.
   Школярі розглянули види буктрейлерів, правила їх створення. Також п'ятикласники подивились та обговорили кращі роботи учнів ШГП, які були представлені на попередніх шкільних конкурсах буктрейлерів.
1   2
3   4

«До нас на гостини завітали Агата, Беккі, Герміона…»

07.04.2021 до учнів 5-Б та 6-Б класів на гостини завітали відомі героїні літературних творів: Агата Містері, Беккі Тетчер, Герміона Грейнджер, Аліса Селезньова, Полліанна Віттер, Василина Огнєва, Мері Грант.
   Незважаючи на дистанційну форму проведення літературної зустрічі, учні активно підтримували бесіду, висловлювали власні думки, а наприкінці заходу вдало відповідали на питання літературної вікторини за творами!
1   7  3
5   6