Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Вибори Президента ШГП!

photo 2021 11 25 13 06 37 photo 2021 11 25 13 06 43  photo 2021 11 25 13 06 49
 photo 2021 11 25 13 06 54  photo 2021 11 25 13 07 01  photo 2021 11 25 13 07 07

Роби свій вибір! Це головне гасло для учнів Школи гуманітарної праці в ці дні. Це і зрозуміло! Адже у ШГП проходять вибори президента школи!

Міфи Давньої Греції!

11 листопада до завершення тижня, присвяченого Давнії Греції, учні 9-Б класу завітали до читальної зали бібліотеки.
Навколишній світ стає куди цікавішим, якщо дивитися на нього з міфологічної точки зору. Тому учні із задоволенням поринули у світ загадкових давньогрецьких міфів.
Діти згадували найцікавіші міфи за допомогою сюжетів в образотворчому мистецтві, а також неповторні крилаті вирази, написані в далекі віки до нашої ери, але які є актуальними і сьогодні!)
 photo 2021 11 25 13 01 38 photo 2021 11 25 13 01 51

Подарунок ШГП монографія Лілії Борисівни Кулікової!

photo 2021 11 25 12 38 59 photo 2021 11 25 12 38 52

У бібліотеці з'явилася нове унікальне видання-монографія Л. Б. Кулікової «Актуальні проблеми вивчення античності у світовій історії». Монографія вийшла в світ в Ризькому видавництві у 2021 році англійською мовою.
Лілія Борисівна Кулікова-кандидат історичних наук, доктор педагогічних наук, професорка. Вона видала понад 100 наукових статей, 4 навчальні посібники, 2 монографії з проблем вивчення антикознавства в системі середньої загальноосвітньої та вищої шкіл. Більше 10 років Лілія Борисівна викладала авторський курс «Класична греко-римська міфологія» у ШГП. Цей авторський курс став основою для програми «Класична греко-римська міфологія», яка схвалена МОН для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 році. Досвід викладання згадується на сторінках цієї монографії.

Рідкісні видання з української літератури!

Серія рідкісних видань з українскької літератури! Дякуємо директору ШГП — Кияновському Артему Олександровичу за такий різноманітний фонд нашої бібліотеки!

Увага! Новинки!

Завдяки директору школи гуманітарної праці — Кияновському Артему Олександровичу до шкільної бібліотеки надійшла велика кількість нових книг. Слідкуйте за нашими новинами, у нас для вас багато цікавого!