-.png

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

akademik

квест заставка

bibl new

Літературний круїз Херсонщиною!

 6A03F5B7 B77E 46EE 89BA 949FBCA3A478

26 квітня учні 8-А, 8-Б та 9-А Школи гуманітарної праці відвідали сайт Херсонської обласної бібліотеки ім. Дніпрової Чайки. Завідувачка шкільної бібліотеки Лихожон Тетяна Володимирівна запропонувала учням зайти на блог «Ігри патріотів Херсонщини» та пограти у цікаву краєзнавчу гру «Літературний круїз». Учні відповідали на питання з життя та творчості письменників, згадували назви творів. Вихователі, які брали участь у грі, активно допомагали своїм вихованцям. Дякуємо працівникам головної бібліотеки для дітей нашої області,  нашим друзям і авторам такої змістовної і цікавої гри! Захід був дуже доречним саме у тиждень української мови та літератури!

Книжковий клуб!

D956D541 A1B6 4FF8 AA0B 6334FF9A36BD 
21 квітня відбулося відкриття віртуального книжкового клубу любителів читання. Учні 7-Б та 7-В, 8-А та 8-Б класів поділилися своїми думками, для кожного з них читання не тільки процес навчання та пізнавання чогось нового, але і задоволення, і насолода.
Ведуча клубу, бібліотекарка Олена Олександрівна, для першої зустрічі запропонувала поміркувати на тему, що краще – читати книжки чи дивитись екранізації літературних творів. Думки були різні, цікаві, але всі прийшли до висновку, що читати треба неодмінно.
Також  Олена Олександрівна запропонувала всім присутнім прийняти участь у квесті «Книга + Кіно = Читай + Дивись». Учасникам квесту необхідно було прочитати уривок літературного тексту, назвати твір, та його автора. А Олена Олександрівна розповіла про екранізації цих творів.
Наприкінці зустрічі учасники домовились у наступний раз запропонувати свої варіанти  назви віртуального книжкового клубу. До нових зустрічей!

Біблія — слово Боже до людини…

 DC5F41A5 47B8 4BC2 839D 66D7DC304D00

21 квітня учні 5-Б та 6-А класу разом з Анною Олегівною вели бесіду про найзначущу книгу для всіх людей — Біблію. Біблія — слово Боже до людини. Ніщо не зможе замінити Біблію, вона — основа всякої освіти і всякого розвитку. Діти згадали, з яких частин складається книга та про що розповідається в них. Також, дізналися багато цікавих фактів про Біблію та озвучили 10 заповідей Божих. Оскільки зустріч відбувалась напередодні Великодня учні подивилися пізнавальний мультфільм про релігіозні дні, які зараз проходять, та як люди готуються та зустрічають велике свято Воскресіння Ісуса Христа! Смачної паски та до нових зустрічей!

Зустріч з прекрасним…

AAFCF2E0 D542 4FC7 A3E8 FE04D84F76DC 
21 квітня учні 10-Б говорили про великих майстрів Відродження Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Рафаеля.
Учні дізналися про історію створення дивовижних фресок Мікеланджело «Створення Богом світу» і розпису «Сікстинської капелі». І, як завжди, бібліотекар Тетяна Володимирівна познайомила з новими виданнями з мистецтва.

Зустрічаємо Великдень!

 8191E9F2 E50B 4A3E B140 FB59C6EA1B4D
Наближається одне з найбільших християнських свят — Великдень, Воскресіння Христове!
19 квітня учні 5-А та 6-Б класу разом з бібліотекаркою Оленою Олександрівною напередодні цього великого свята згадали про історію, традиції святкування. Дізналися про пасхальні ігри та забави.  
Діти  читали вірші, присвячені Великодню, розповідали, як вони вдома готуються до цього свята, які паски та інші святкові смаколики готують в їхніх родинах.
To Top