Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Науково-практична конференція «Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті»

19 квітня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулась науково-практична конференція «Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті», організована бібліотекою спільно з управлінням освіти Херсонської міської ради. В роботі конференції взяли участь працівники шкільних і дитячих бібліотек Херсона і Миколаєва.

З вітальним словом до учасників НПК звернулись Думинська Світлана Віталіївна, директор Департаменту культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації, Рубан Руслан Іванович, голова постійної комісії Херсонської міської ради, Лісова Ганна Валеріївна, директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова Бібліотечної ради ХОБД ім. Дніпрової Чайки та Кияновський Артем Олександрович, директор НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, кандидат педагогічних наук. Артем Олександрович у вступному слові окреслив виклики, з якими стикаються сучасні бібліотеки, наголосив на необхідності пошуку бібліотеками нових форм комунікації з користувачами-дітьми, нових «сфер впливу» у структурі дозвілля дітей цифрової ери, на готовності до перетворень і адаптації своєї традиційної діяльності в новітньому медійному середовищі.Про впровадження у практику власної авторської програми «Основи інформаційної культури» для учнів 5–7 класів як курсу за вибором та взаємодію бібліотечного з іншими медіаосвітніми проеками загальноосвітнього закладу йшла мова у виступі завідувача ШБІЦ НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради Лихожон Тетяни Володимирівни.