Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Науково-практична конференція «Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті»

19 квітня у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулась науково-практична конференція «Шкільні й дитячі бібліотеки на допомогу медіаосвіті», організована бібліотекою спільно з управлінням освіти Херсонської міської ради. В роботі конференції взяли участь працівники шкільних і дитячих бібліотек Херсона і Миколаєва.

З вітальним словом до учасників НПК звернулись Думинська Світлана Віталіївна, директор Департаменту культури, туризму та курортів обласної державної адміністрації, Рубан Руслан Іванович, голова постійної комісії Херсонської міської ради, Лісова Ганна Валеріївна, директор книготорговельної мережі «Учбова книга», голова Бібліотечної ради ХОБД ім. Дніпрової Чайки та Кияновський Артем Олександрович, директор НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради, кандидат педагогічних наук. Артем Олександрович у вступному слові окреслив виклики, з якими стикаються сучасні бібліотеки, наголосив на необхідності пошуку бібліотеками нових форм комунікації з користувачами-дітьми, нових «сфер впливу» у структурі дозвілля дітей цифрової ери, на готовності до перетворень і адаптації своєї традиційної діяльності в новітньому медійному середовищі.Про впровадження у практику власної авторської програми «Основи інформаційної культури» для учнів 5–7 класів як курсу за вибором та взаємодію бібліотечного з іншими медіаосвітніми проеками загальноосвітнього закладу йшла мова у виступі завідувача ШБІЦ НВК «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради Лихожон Тетяни Володимирівни.