Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

20200226 165603  30 вересня Всеукраїнський день бібліотек. В цьому році бібліотека Школи гуманітарної праці приймала участь у Всеукраїнського конкурсі «Шкільна бібліотека 2020» і отримала звання «Краща шкільна бібліотека».

З 2012 року шкільна бібліотека працює в новій моделі – бібліотечно-інформаційний центр. Сьогодні у розпорядженні бібліотеки 4 зали. Бібліотека має сучасний медіацентр зі спеціальним оснащенням: комп’ютери, проектори, сканери, принтери, електронні книги.
Фонд бібліотеки налічує понад 41 тис. книг, газет, журналів, аудіо, відео. Бібліотека постійно поповнюється новими виданнями. В арсеналі форм роботи бібліотеки: читацькі конференції, літературні ігри, поетичні вітальні, веб-квести,
Гостями бібліотеки в різний час були: письменники і видавці брати Капранови, дитяча письменниця Марина Павленко, Леся Воронина, Дара Корній, Галина Вдовиченко, херсонські письменники Леонід Марченко, Василь Загороднюк, Валерій Кулик, Ярослав Голобородько.
Директор школи Артем Олександрович керівник нового часу, саме завдяки йому бібліотека школи – передова, сучасна, відповідає потребам та реаліям сьогодення.
Вітаємо бібліотеку зі святом! Запрошуємо учнів брати участь у заходах місячника бібліотеки, який відбуватиметься з 1 по 31 жовтня!

изображение viber 2020-09-30 14-41-47  изображение viber 2020-09-30 14-41-46