Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Все про екологічне маркування

121511455 1460147827706943 2581065225540742512 n  13 жовтня учні 10Б класу стали учасниками онлайн-зустрічі зі старшим викладачем кафедри екології та сталого розвитку ім.. проф.. Ю. В. Пилипенко Херсонського державного аграрного університету Дюдяєвой О. А. Тема зустрічі обрали не випадково.

8 жовтня відзначають День екологічного маркування 2018 року).
Ольга Анатоліївна розповіла про екологічні знаки та символи. Учні дізналися, що знаки дуже розрізняються: одні інформують про екологічну чистоту товару, інші про екологічні методи виробництва та переробки продукції, а також є знаки, які інформують про небезпечність продукції.

«Зелений журавель», «Екологічний ангел», «Зелена крапка», «Петля Мебіуса» – все це назви знаків екологічного маркування. Саме на ці знаки необхідно звертати уваги споживачу.
Зустріч була змістовною і дуже корисною для учнів. Учасники домовилися про наступну зустріч в найближчому часі.