Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Роман І. Ільфа та Є. Петрова «Дванадцять стільців» — енциклопедія Гумору!

1 квітня найвеселіше свято — Всесвітній День гумору, тому бібліотекарі запропонували учням 10-А класу провести цей день з героями безсмертного роману І. Ільфа та Є. Петрова «Дванадцять стільців».
   Історія про великого комбінатора змушує сміятися після кожної прочитаної сторінки і закохуватися в літературних героїв. Гумор в цій книзі не застарів, незважаючи на те, що написана вона була вже майже сто років тому. Учні із задоволенням мали змогу відчути себе у ролі персонажів роману. Орест Панчишин виступив в ролі Остапа Бендера, Сергій Пугачов — Кіси Вороб'янінова, а Вікторія Савчук — в ролі незабутньої Еллочки-Людожерки.
   5 квітня учні 9-Б класу теж залучилися до знайомства з романом І. Ільфа та Є. Петрова «12 стільців». Разом з бібліотекарем вони перегорнули сторінки книги, познайомились з колоритними персонажами. Головних героїв представили Данило Белінський (Остап Бендер), Олександр Похолок (Кіса Ворб'янінов), Марія Меренкова (Еллочка Щукіна).
   Школярі були здивовані тим, що фрази, які вони часто чують в повсякденній мові, це цитати з роману, які вже стали афоризмами. Учасники зустрічі із задоволенням зіграли в гру «Продовжи фразу», подивилися кадри знаменитих екранізацій.
   Зустрічі проходили дистанційно, але це не завадило відчути тонкий гумор і сатиру, передані авторами роману, зануритися в авантюрні пригоди «великого комбінатора та ідейного борця за грошові знаки» і «гіганта думки та особи наближеної до імператора».
   Бібліотекар Олена Олександрівна запропонувала поціновувачам гумору, не відкладати цю чудову книгу у «довгий ящик», а як найшвидше прочитати її і отримати ні з чим не зрівняне задоволення.
1   2
3   4