Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Школа гуманітарної праці — зразок всебічного гармонійного розвитку та реалізації природних талантів особистості!

У книзі «Авторська школа в Україні: третя хвиля відродження» представлені кращі зразки авторських практик інноваційного розвитку сучасних закладів освіти України, моделі авторських шкіл, спрямовані на виховання успішного й конкурентоспроможного учня.
   У цьому виданні представлена наша Школа гуманітарної праці як зразок всебічного гармонійного розвитку та реалізації природних талантів особистості.
   Для цього забезпечені наступні умови, а саме: апробована концепція авторської школи, розроблені авторські програми та методичне забезпечення курсів за вибором та факультативи: «Класична греко-римська міфологія» для 1–4 класів; «Християнська етика у світовій художній культурі», «Основи філософії» для 9–11 класів; «Біблійна історія та християнська етика» для 5–8 класів; «Основи оперного мистецтва» для 5–7 класів; «Основи інформаційної культури» для 5–7 класів; «Традиції давньогрецького театру» для 5–11 класів і т.д.; також створена методика включення всіх дітей у творчий науковий пошук; забезпечена система постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
1   5
2   3  4