Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Школа гуманітарної праці — зразок всебічного гармонійного розвитку та реалізації природних талантів особистості!

У книзі «Авторська школа в Україні: третя хвиля відродження» представлені кращі зразки авторських практик інноваційного розвитку сучасних закладів освіти України, моделі авторських шкіл, спрямовані на виховання успішного й конкурентоспроможного учня.
   У цьому виданні представлена наша Школа гуманітарної праці як зразок всебічного гармонійного розвитку та реалізації природних талантів особистості.
   Для цього забезпечені наступні умови, а саме: апробована концепція авторської школи, розроблені авторські програми та методичне забезпечення курсів за вибором та факультативи: «Класична греко-римська міфологія» для 1–4 класів; «Християнська етика у світовій художній культурі», «Основи філософії» для 9–11 класів; «Біблійна історія та християнська етика» для 5–8 класів; «Основи оперного мистецтва» для 5–7 класів; «Основи інформаційної культури» для 5–7 класів; «Традиції давньогрецького театру» для 5–11 класів і т.д.; також створена методика включення всіх дітей у творчий науковий пошук; забезпечена система постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів.
1   5
2   3  4